Ksiądz wyzywał parafian

Ksiądz najpierw obrażał parafian, teraz kpi z Tiny Turner. Internauci oburzeni

Michał Woźnicki, choć wydalony z zakonu salezjanów za niesubordynację i eksmitowany z domu duchownego, nadal wygłasza kontrowersyjne kazania. Po sieci krąży wideo, na którym obraża zmarłą legendę muzyki.

Ks. Woźnicki. Lukasz Cynalewski / Agencja Wyborcza.pl / Agencja Wyborcza.pl
Ks. Woźnicki

Jakiś czas temu cała Polska dowiedziała się o niereformowalnym księdzu, który urzęduje w Baranowie pod Poznaniem. Mieszkańcy nie wytrzymali i po licznych wyzwiskach — nie tylko pod ich adresem — poprosili władze samorządowe o interwencję. „Zwracam się do państwa z prośbą o podjęcie odpowiednich kroków w celu zapewnienia porządku i spokoju w naszej gminie” — można było przeczytać w petycji do Rady Gminy Tarnowo Podgórne.

Ksiądz uderzył w Tinę Turner. Ludzie oburzeni

Tymczasem Woźnicki wciąż nagrywa swoje msze i wszystko publikuje w sieci, uderzając w kogo popadnie. Teraz na cel wziął sobie Tinę Turner, której śmierć opłakuje cały świat. „Pan Jezus już ją sądzi. Jest w niebie albo w piekle, albo w czyśćcu. Odpowie owa damulka za wszystkie swoje piosenki, którymi — obdarzona talentem bożym — promowała typ kobiety, który jest typem przeciwnym skromności, czystości Matki Najświętszej. (…) Potrafiła występować z młodymi facetami, którzy za nią na kolanach chodzą” — głosił szokujące słowa z ambony.

Content retrieved from: https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/ksiadz-najpierw-obrazal-parafian-teraz-kpi-z-tiny-turner-internauci-oburzeni/65jwcgk,2b83378a.

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *