Posłanka KO przyjęta bez kolejki? Małgorzata Pępek złożyła oświadczenie

posłanka ko przyjęta bez kolejki? małgorzata pępek złożyła oświadczenie

 

​Zarzuty o omijanie kolejki są całkowicie bezpodstawne (…) badanie odbyło się zgodnie z obowiązującymi procedurami w momencie, gdy w grafiku zwolniło się miejsce – oświadczyła posłanka KO Małgorzata Pępek ws. informacji portalu Zero o przyjęciu jej bez kolejki w szpitalu w Żywcu. Oczekuję wyjaśnień dotyczących okoliczności udostępnienia tych informacji – zażądała jednocześnie polityczka. 

Please follow and like us: