„Giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Lekarz-sygnalista stawia oskarżenia

"giną ludzie, bo ktoś się uczy". lekarz sygnalista stawia oskarżenia

 

​- Pacjenci przyjęci na SOR umierali niezaopiekowani (…). Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy. To jest sedno całego zamieszania – mówił w Kanale Zero o sytuacji SOR w Szpitalu Południowym dr Emil Jędrzejewski, były ordynator oddziału chirurgii. Lekarz wcześniej informował prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego o nieprawidłowościach. 

Please follow and like us: