Były minister transportu Hiszpanii Jose Luis Abalos, jeden z najbliższych współpracowników premiera Pedro Sancheza, został skazany na 24 lata i trzy miesiące więzienia za udział w gigantycznej aferze korupcyjnej związanej z pandemią Covid-19. To jednak dopiero początek – na ławie oskarżonych zasiadają kolejne osoby z otoczenia szefa rządu.
Były minister transportu Hiszpanii Jose Luis Abalos, jeden z najbliższych współpracowników premiera Pedro Sancheza, został skazany na 24 lata i trzy miesiące więzienia za udział w gigantycznej aferze korupcyjnej związanej z pandemią Covid-19. To jednak dopiero początek – na ławie oskarżonych zasiadają kolejne osoby z otoczenia szefa rządu. Read More