Jest nowa rada nadzorcza w Szpitalu Południowym w Warszawie

jest nowa rada nadzorcza w szpitalu południowym w warszawie

Jest nowa rada nadzorcza w Szpitalu Południowym w WarszawiePrezydent Warszawy Rafał Trzaskowski poinformował o powołaniu nowej rady nadzorczej Szpitala Południowego. W jej skład weszli Anna Walicka-Dąbrowska, Katarzyna Taraszkiewicz-Sirocka oraz prof. Mariusz Bidziński.

 

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski poinformował o powołaniu nowej rady nadzorczej Szpitala Południowego. W jej skład weszli Anna Walicka-Dąbrowska, Katarzyna Taraszkiewicz-Sirocka oraz prof. Mariusz Bidziński.  

Read More 

 

Please follow and like us: