Kukiz nie wytrzymał. Ostro zareagował, gdy przeczytał o sobie „szmata”

kukiz
 
Internautka Monika Mesuret nazwała Pawła Kukiza wulgarnie „szmatą” w związku z doniesieniami o potencjalnym starcie muzyka z list PiS w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Hejterce mocno oberwało się od posła, współpracującego ze Zjednoczoną Prawicą.

– Kukiz twierdzi, że dostał już propozycje startu list PiSu. Niech idzie. Szmata – napisała Monika Mesuret, była pracownica Agory, która prowadziła w sieci profil „Polska Racjonalna” w stylu „Soku z Buraka”.

Poszło o słowo „szmata”

Na odpowiedź za obraźliwe stwierdzenie internauci nie musieli długo czekać. – Pod tweetem podpisywać się nie trzeba, bo nazwisko jest przy avatarze ale skoro już, to zapytam: Szmata to Pani panieńskie nazwisko czy ksywka z liceum? Będe pozywał wszystkie takie osoby- pytał Paweł Kukiz.

Kukiz obiektem zmasowanej krytyki i hejtu

Kukiz od ponad roku jest powszechnie wyśmiewany i wyzywany w kręgach polityków i wyborców opozycji. Powodem było nawiązanie współpracy koalicyjnej Kukiz’15 ze Zjednoczoną Prawicą. Na Kukizie suchej nitki nie zostawiali m.in. Donald Tusk, Radosław Sikorski i Borys Budka.

Internauci, sympatyzujący z opozycją codziennie wypominają te słowa muzyka sprzed lat: „Jak zostanę politykiem to naplujcie mi w ryj i mówcie do mnie szmato”. Cytat stał się jednak popularny po zawiązaniu koalicji Kukiz’15 z PiS w lipcu 2021 roku.

Innym przykładem zdrady dla wyborców opozycji była postawa radnego Wojciecha Kałuży, który startował jako lider listy Koalicji Obywatelskiej, po czym dogadał się z PiS, dzięki czemu partia Jarosława Kaczyńskiego po wyborach samorządowych uzyskała większość w śląskim sejmiku.

Content retrieved from: https://www.salon24.pl/newsroom/1244478,kukiz-nie-wytrzymal-ostro-zareagowal-gdy-przeczytal-o-sobie-szmata.

Please follow and like us: