„Kominy płacowe do likwidacji”. Minister zdrowia zabrała głos ws. afery w szpitalu

"kominy płacowe do likwidacji". minister zdrowia zabrała głos ws. afery w szpitalu

"Kominy płacowe do likwidacji". Minister zdrowia zabrała głos ws. afery w szpitalu​”Wszystko, co może podważać zaufanie i poczucie bezpieczeństwa pacjentów do systemu ochrony zdrowia, powinno zostać wyjaśnione w sposób rzetelny i dokładny” – powiedziała minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda. Szefowa resortu po raz pierwszy publicznie odniosła się do afery w Szpitalu Południowym w Warszawie. „Chcemy zlikwidować kominy płacowe. Musimy stworzyć dialog, w którym będzie to możliwe” – powiedziała minister.

 

​”Wszystko, co może podważać zaufanie i poczucie bezpieczeństwa pacjentów do systemu ochrony zdrowia, powinno zostać wyjaśnione w sposób rzetelny i dokładny” – powiedziała minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda. Szefowa resortu po raz pierwszy publicznie odniosła się do afery w Szpitalu Południowym w Warszawie. „Chcemy zlikwidować kominy płacowe. Musimy stworzyć dialog, w którym będzie to możliwe” – powiedziała minister.  

Read More 

 

Please follow and like us: