”Wszystko, co może podważać zaufanie i poczucie bezpieczeństwa pacjentów do systemu ochrony zdrowia, powinno zostać wyjaśnione w sposób rzetelny i dokładny” – powiedziała minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda. Szefowa resortu po raz pierwszy publicznie odniosła się do afery w Szpitalu Południowym w Warszawie. „Chcemy zlikwidować kominy płacowe. Musimy stworzyć dialog, w którym będzie to możliwe” – powiedziała minister.
”Wszystko, co może podważać zaufanie i poczucie bezpieczeństwa pacjentów do systemu ochrony zdrowia, powinno zostać wyjaśnione w sposób rzetelny i dokładny” – powiedziała minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda. Szefowa resortu po raz pierwszy publicznie odniosła się do afery w Szpitalu Południowym w Warszawie. „Chcemy zlikwidować kominy płacowe. Musimy stworzyć dialog, w którym będzie to możliwe” – powiedziała minister.