Dyrektor biura audytu wewnętrznego stołecznego ratusza Magdalena Soszyńska-Kamieniecka przekazała w czwartek radnym, że wyniki miejskiego audytu w Szpitalu Południowym powinny być gotowe pod koniec lipca.
Dyrektor biura audytu wewnętrznego stołecznego ratusza Magdalena Soszyńska-Kamieniecka przekazała w czwartek radnym, że wyniki miejskiego audytu w Szpitalu Południowym powinny być gotowe pod koniec lipca.
Please follow and like us: