Gigantyczna sensacja. Nokaut w drugiej rundzie walki Pudzianowskiego ze Szpilką!

KSW: Mariusz Pudzianowski – Artur Szpilka. Relacja i wynik na żywo

Podczas gali KSW Colosseum 2 Mariusz Pudzianowski (17-8, 1 NC, 12 KO) zmierzy się z Arturem Szpilką (2-0, 2 KO). Jeden jest już weteranem polskiej sceny MMA, drugi tak naprawdę zaczyna swoją przygodę z tym sportem. Relacja i wynik na żywo z walki Mariusz Pudzianowski – Artur Szpilka na Polsatsport.pl.

Pudzianowski ma już stoczonych 25 walk dla organizacji KSW. Ostatnio „Pudzian” wziął się za legendy polskiego MMA. Zaczął od Łukasza Jurkowskiego, z którym wygrał w czerwcu 2021 roku. Później na KSW 70 znokautował Michała Materlę.

Po raz ostatni Pudzianowski rywalizował w grudniu. Przegrał przed czasem z Mamedem Khalidovem. Była to pierwsza porażka zawodnika z Białej Rawskiej od 2017 roku, kiedy to musiał uznać wyższość Szymona Kołeckiego.

Jeśli chodzi o Szpilkę, to nie można wspomnieć o jego wielkich walkach bokserskich. W przeszłości mierzył się m.in. z Tomaszem Adamkiem, Deontayem Wilderem, Derekiem Chisorą czy Adamem Kownackim. W MMA „Szpila” wygrał dwukrotnie. Najpierw pokonał przed czasem Serhiya Radczenkę, później z powodu kontuzji triumfował w starciu z Denisem Załęckim.

Please follow and like us: