Trzech lekarzy z Wielkopolski wystawiło w minionym roku blisko 56,6 tysiąca zwolnień. Zakład Ubezpieczeń Społecznych wszczął wobec nich postępowania wyjaśniające, sprawdzając m.in., czy pacjenci byli badani zgodnie z przepisami. W przypadku potwierdzenia nieprawidłowości medykom grozi nawet roczny zakaz wystawiania zwolnień.
Trzech lekarzy z Wielkopolski wystawiło w minionym roku blisko 56,6 tysiąca zwolnień. Zakład Ubezpieczeń Społecznych wszczął wobec nich postępowania wyjaśniające, sprawdzając m.in., czy pacjenci byli badani zgodnie z przepisami. W przypadku potwierdzenia nieprawidłowości medykom grozi nawet roczny zakaz wystawiania zwolnień.
Please follow and like us: