Małgorzata Pępek, posłanka Koalicji Obywatelskiej z powiatu żywieckiego, w ciągu zaledwie trzech tygodni doczekała się na badania w szpitalu w Żywcu – informuje portal zero.pl. Inni pacjenci czekają na to specjalistyczne badanie niemal dwa lata. Portal twierdzi, że Pępek udało się mieć badanie tak szybko dzięki osobie pracującej w placówce.
Małgorzata Pępek, posłanka Koalicji Obywatelskiej z powiatu żywieckiego, w ciągu zaledwie trzech tygodni doczekała się na badania w szpitalu w Żywcu – informuje portal zero.pl. Inni pacjenci czekają na to specjalistyczne badanie niemal dwa lata. Portal twierdzi, że Pępek udało się mieć badanie tak szybko dzięki osobie pracującej w placówce.