Delegacja Iranu opuściła miejsce rozmów z przedstawicielami USA – podała irańska agencja IRNA, cytowana przez AFP. Powodem miał być zamieszczony przez Donalda Trumpa wpis, w którym zagroził wznowieniem ataków na Iran. Prezydent USA ostrzegał, że dojdzie do tego, jeśli cieśnina Ormuz zostanie zamknięta.
Please follow and like us: