Koszykarze Legii Warszawa obronili tytuł mistrza Polski. W siódmym meczu finału play off pokonali u siebie Orlen Zastal Zielona Góra 78:70 zwyciężając w rywalizacji 4-3. To dziewiąty tryumf w historii stołecznej drużyny, który warszawscy koszykarze wywalczyli w 110-lecie klubu.
Koszykarze Legii Warszawa obronili tytuł mistrza Polski. W siódmym meczu finału play off pokonali u siebie Orlen Zastal Zielona Góra 78:70 zwyciężając w rywalizacji 4-3. To dziewiąty tryumf w historii stołecznej drużyny, który warszawscy koszykarze wywalczyli w 110-lecie klubu.
Please follow and like us: