Zablokował ruch na rondzie i zwyzywał ciężarną

Poznań: Zablokował ruch na rondzie i zwyzywał ciężarną. Szokujące sceny

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak kierowca bmw najpierw zajeżdża drogę innemu pojazdowi, chcąc nieprzepisowo skręcić w prawo. Następnie zatrzymuje się, blokując ruch na rondzie i wysiada z samochodu, aby zwyzywać siedzącą za kierownicą kobietę w ósmym miesiącu ciąży, która odważyła się na niego zatrąbić. Mężczyzna miał tłumaczyć, że zawsze w ten sposób skręca.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło 1 czerwca około godz. 15 na Rondzie Środka w Poznaniu.

Kierowca bmw chciał skręcić w prawo z pasa przeznaczonego do jazdy na wprost. W ten sposób zajechał drogę kobiecie. Ta zatrąbiła na jadącego nieprzepisowo kierowcę, co najwyraźniej mu się nie spodobało.

Zatrzymał się na rondzie i wysiadł z samochodu

Mężczyzna zatrzymał samochód, nie zważając na to, że blokuje ruch, wysiadł z auta i podszedł do osoby, która na niego zatrąbiła. Według relacji kobiety, która nagrała całe zdarzenie, miał ją zwyzywać.

Wideo krąży po sieci. Można je zobaczyć m.in. na kanale Stop Cham. Z opisu filmu dowiadujemy się, że kobieta była w ósmym miesiącu ciąży.

„Zawsze tak skręca”

Dziad zajechał mi drogę twierdząc, że z jego pasa wolno mu również skręcać w prawo. Pan chyba wygrał prawko w paczce chipsów – wymuszenie pierwszeństwa z niezastosowaniem się do oznaczeń poziomych i pionowych” – czytamy w przytoczonej relacji.

„Dobrze, że była mała prędkość, bo moje nowe auto byłoby już z lewej strony mocno przytarte. Patrząc na wiek tego pana, utwierdzam się że osoby nawet po 50. powinny przechodzić nie tylko testy medyczne ale i z wiedzy o ruchu drogowym”.

Kierowca bmw miał też wskazać absurdalne wytłumaczenie zaistniałej sytuacji. Stwierdził, że „on tak zawsze skręca i mu tak wolno„.

Please follow and like us: