W aucie było ponad 20 butli z gazem. Nagle wybuchł pożar

w aucie było ponad 20 butli z gazem. nagle wybuchł pożar

W aucie było ponad 20 butli z gazem. Nagle wybuchł pożarNa ul. kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży (woj. podlaskie) zapaliło się auto przewożące butle z gazem. Choć sytuacja wyglądała groźnie, nikt nie został poszkodowany.

 

Na ul. kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży (woj. podlaskie) zapaliło się auto przewożące butle z gazem. Choć sytuacja wyglądała groźnie, nikt nie został poszkodowany.  

Read More 

 

Please follow and like us: