Ustawa o wynagrodzeniach medyków. Senat zdecydował

ustawa o wynagrodzeniach medyków. senat zdecydował

 

​Senat przyjął ustawę, która ma umożliwić zbieranie dokładniejszych informacji o wynagrodzeniach personelu medycznego, w tym lekarzy. Nowelizacja została przegłosowana bez poprawek i trafi na biurko prezydenta. Samorząd lekarski zaapelował wcześniej o zgłoszenie weta do tych zmian. 

Please follow and like us: