Szpital Południowy wyłączony z rejestru umów. „Dlaczego akurat takie wyróżnienie?”

szpital południowy wyłączony z rejestru umów. "dlaczego akurat takie wyróżnienie?"

 

​Od 1 lipca w Centralnym Rejestrze Umów znajdą się informacje o umowach zawieranych przez publiczne podmioty lecznicze z lekarzami. Z systemu wyłączony ma być m.in. Szpital Południowy, będący spółką prawa handlowego. – Obecne rozwiązanie jest co najmniej niepełne – mówił w Polsat News Sebastian Goncerz, przewodniczący Porozumienia Rezydentów OZZL. 

Please follow and like us: