Już od 27 czerwca mieszkańcy i turyści odwiedzający Kielce będą mogli skorzystać z dwóch nowych sezonowych linii autobusowych – CK1 i CK2. Specjalne połączenia mają ułatwić dojazd do najpopularniejszych miejsc miasta, takich jak Kadzielnia, Ogród Botaniczny czy Rezerwat Wietrznia. Autobusy będą kursować w każdą sobotę i niedzielę przez cały okres wakacyjny.
Już od 27 czerwca mieszkańcy i turyści odwiedzający Kielce będą mogli skorzystać z dwóch nowych sezonowych linii autobusowych – CK1 i CK2. Specjalne połączenia mają ułatwić dojazd do najpopularniejszych miejsc miasta, takich jak Kadzielnia, Ogród Botaniczny czy Rezerwat Wietrznia. Autobusy będą kursować w każdą sobotę i niedzielę przez cały okres wakacyjny.