Śmierć polskiej aktywistki w Ekwadorze. Pierwsze dokumenty już w Polsce

Śmierć polskiej aktywistki w ekwadorze. pierwsze dokumenty już w polsce

Śmierć polskiej aktywistki w Ekwadorze. Pierwsze dokumenty już w PolsceProkuratura w Olsztynie prowadzi postępowanie w sprawie śmierci w Ekwadorze polskiej aktywistki Moniki Silvy-Veras, z domu Koniuszek. Pierwsze dokumenty z tego kraju trafiły już do Polski.

 

Prokuratura w Olsztynie prowadzi postępowanie w sprawie śmierci w Ekwadorze polskiej aktywistki Moniki Silvy-Veras, z domu Koniuszek. Pierwsze dokumenty z tego kraju trafiły już do Polski.  

Read More 

 

Please follow and like us: