„Przyszłam grzecznie. I tyle”. Posłanka Pępek reaguje na aferę z kolejką do szpitala

"przyszłam grzecznie. i tyle". posłanka pępek reaguje na aferę z kolejką do szpitala

 

​- Nikogo nie chciałam urazić. Przyszłam grzecznie na badanie. I tyle – mówiła Polsat News posłanka KO Małgorzata Pępek. Portal Zero ujawnił, że polityk skorzystała ze świadczeń szpitala w Żywcu poza kolejką. Pępek zapewnia, że jedynie poprosiła o zapisanie na badanie koleżankę, która pracuje w szpitalu. – Czekałam w kolejce, otrzymałam telefon, że zwalnia się termin, ktoś zrezygnował – dodała. 

Please follow and like us: