„Próg bólu został przekroczony”. Nawrocki o odebraniu orderu Zełenskiemu

"próg bólu został przekroczony". nawrocki o odebraniu orderu zełenskiemu

 

​- Jesteśmy dumnym narodem i mamy swój próg bólu w sprawach, które dotyczą nas i naszych sojuszników. I ten próg bólu został przekroczony, dlatego odebrałem prezydentowi Zełenskiemu Order Orła Białego – powiedział prezydent Karol Nawrocki podczas wizyty na Śląsku. Zaznaczył jednocześnie, że jednocześnie rozumie czym jest rosyjskie zagrożenie. 

Please follow and like us: