Z inicjatywy Polski dwanaście państw UE zaapelowało w liście do Komisji Europejskiej o utrzymanie i zwiększenie Funduszu Modernizacyjnego po 2030 roku. Polska jest jego największym beneficjentem – chodzi więc o jeden z kluczowych filarów finansowania transformacji energetycznej.
Z inicjatywy Polski dwanaście państw UE zaapelowało w liście do Komisji Europejskiej o utrzymanie i zwiększenie Funduszu Modernizacyjnego po 2030 roku. Polska jest jego największym beneficjentem – chodzi więc o jeden z kluczowych filarów finansowania transformacji energetycznej. Read More
Please follow and like us: