Paweł Lech, niezrzeszony radny Warszawy, który wcześniej reprezentował Koalicję Obywatelską, mówił w programie Debata Gozdyry o nieprawidłowościach, do których – jak przekonywał – miało dochodzić w Szpitalu Grochowskim. Podkreślił, że od lat utrzymywał kontakt z osobami zatrudnionymi w placówce, choć po jej przekształceniu w spółkę zrezygnował z funkcji związanych z jej władzami.
Please follow and like us: