Podwójne etaty i zatrudnianie „na słupa”. Radny o szpitalu w Warszawie

podwójne etaty i zatrudnianie "na słupa". radny o szpitalu w warszawie

 

​Paweł Lech, niezrzeszony radny Warszawy, który wcześniej reprezentował Koalicję Obywatelską, mówił w programie Debata Gozdyry o nieprawidłowościach, do których – jak przekonywał – miało dochodzić w Szpitalu Grochowskim. Podkreślił, że od lat utrzymywał kontakt z osobami zatrudnionymi w placówce, choć po jej przekształceniu w spółkę zrezygnował z funkcji związanych z jej władzami. 

Please follow and like us: