Pies usilnie chciał wejść do baru.

Wielka Brytania: Pies usilnie chciał wejść do baru. Nagranie hitem w sieci

Zachowanie tego psa rozbawiło tysiące internautów na całym świecie. Czworonóg usilnie chciał wejść do pubu sportowego „The Stand Off” w Exter w Wielkiej Brytanii. Nie chciała na to pozwolić właścicielka psiaka.

Na nagraniu z kamery umieszczonej w restauracji widzimy psa rasy airedale terrier. Czworonóg wpatrzony jest we wnętrze lokalu i wyraźnie chce do niego wejść. Innego zdania jest właścicielka Kate Thorney, która stara się kontynuować spacer.

Ukochany „Grenson” stawia bardzo wyraźny, silny opór przed dalszym marszem. Kobieta przez dłuższą chwilę próbuje go podnosić, a nawet przesuwać po chodniku. Niestety, bezskutecznie.

Zdaniem internautów komentujących wideo, terier najprawdopodobniej wielokrotnie bywał w tym miejscu i ma dobre wspomnienia z nim związane. Takim informacjom zaprzeczyła właścicielka, twierdząc, że mąż nie zabierał nigdy psa do baru.

Podziękowania za reklamę

Na film zareagował także właściciel pubu „The Stand Off”. Jego zdaniem pies nie mógł się oderwać z miejsca ze względu na „dużo dobrych zapachów”.

Jednocześnie kobiecie zaoferowano, że w zamian za rozgłos zostaną wynagrodzeni. Pies Grenson ma otrzymać ogromny stek, a właścicielka darmowy obiad.

Content retrieved from: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-06-03/wielka-brytania-pies-usilnie-chcial-wejsc-do-baru-nagranie-hitem-w-sieci/.

Please follow and like us: