OpenEar SDR v 1.60

OPENEAR: AN EASY TO USE WINDOWS TETRA VOICE DECODER

A new TETRA voice decoder called „OpenEar” has just been released DOWNLOAD (GOOGLEDRIVE).

.

Źródło programu nie jest obecnie dostępne, ponieważ autor zauważa, że ​​zamierza wydać go jako open source w przyszłości po zakończeniu projektu, a obecnie jest to tylko pierwsze wczesne wydanie. Obecnie program to tylko plik .exe z kilkoma plikami .dll. Najpierw musisz zainstalować pakiet redystrybucyjny Microsoft Visual C++ połączony w pliku readme Git. Na wszelki wypadek przeskanowaliśmy plik exe i przetestowaliśmy program w Sandboxie. Wydaje się być czysty i działa zgodnie z przeznaczeniem.

W przyszłości autor ma nadzieję obsługiwać wiele innych protokołów, takich jak DMR, MPT1327, ACARS, AIR, GSM i inne. Aby wesprzeć swoją pracę, prosi o darowizny w Bitcoinach, a link do darowizn można znaleźć na Git readme
AKTUALIZACJA 1: Jeśli pojawiają się błędy bibliotek dll, a pakiet redystrybucyjny Visual C++ został już zainstalowany, spróbuj pobrać brakujące pliki dll ze strony Powinno być ich tylko około 5.

AKTUALIZACJA 2: Jak wskazano w komentarzach Steve'a M. z Osmocom, to oprogramowanie może naruszać kilka licencji GPL, ponieważ nie opublikowano żadnego kodu źródłowego i wydaje się, że opiera się na kodzie i bibliotekach GPL. Proszę wziąć to pod uwagę.

AKTUALIZACJA 3:
Zgodnie z aktualizacją 2 autor zdecydował o czasowym wyłączeniu funkcjonalności TETRA w oczekiwaniu na przepisanie kodu, który wykona w ciągu jednego do dwóch miesięcy). Zamiast tego dodał dekodowanie DMR.
OpenEar TETRA Voice Decoder Screenshot
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux