Mieszkaniec Zabrza (Śląskie) padł ofiarą wyjątkowo perfidnego oszustwa. Przestępcy, podszywając się pod pracownika banku i policjanta, podczas wideorozmowy nakłonili 32-latka do podania kodów autoryzacyjnych do aplikacji bankowej. Mężczyzna stracił w ten sposób aż 55 tysięcy złotych. Policja ostrzega przed nową metodą działania przestępców i apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności.
Mieszkaniec Zabrza (Śląskie) padł ofiarą wyjątkowo perfidnego oszustwa. Przestępcy, podszywając się pod pracownika banku i policjanta, podczas wideorozmowy nakłonili 32-latka do podania kodów autoryzacyjnych do aplikacji bankowej. Mężczyzna stracił w ten sposób aż 55 tysięcy złotych. Policja ostrzega przed nową metodą działania przestępców i apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności.