„Nie ugniemy się”. Iran zwrócił się do USA

"nie ugniemy się". iran zwrócił się do usa

"Nie ugniemy się". Iran zwrócił się do USAZ Teheranu w stronę Białego Domu popłynęły mało optymistyczne z punktu widzenia USA wiadomości. Najwyższy duchowo-polityczny przywódca Iranu ajatollah Ali Chamenei oświadczył, że obecny konflikt z Stanami Zjednoczonymi jest nierozwiązywalny. „Teheran nie ugnie się pod presją Waszyngtonu w sprawie programu nuklearnego” – stwierdził, o czym informuje w niedzielę agencja Reutera.

Z Teheranu w stronę Białego Domu popłynęły mało optymistyczne z punktu widzenia USA wiadomości. Najwyższy duchowo-polityczny przywódca Iranu ajatollah Ali Chamenei oświadczył, że obecny konflikt z Stanami Zjednoczonymi jest nierozwiązywalny. „Teheran nie ugnie się pod presją Waszyngtonu w sprawie programu nuklearnego” – stwierdził, o czym informuje w niedzielę agencja Reutera.  Read More 

Please follow and like us: