„Nie bez powodu otrzymuje oklaski z Moskwy”. Sybiha ostro o Nawrockim

"nie bez powodu otrzymuje oklaski z moskwy". sybiha ostro o nawrockim

"Nie bez powodu otrzymuje oklaski z Moskwy". Sybiha ostro o Nawrockim„Nawrocki stał się burzycielem tych pozytywnych osiągnięć, które udało nam się wypracować w ostatnim czasie. Nie bez powodu otrzymuje oklaski z Moskwy” – tak szef ukraińskiego MSZ Andrij Sybiha wypowiedział się po decyzji prezydenta RP Karola Nawrockiego o odebraniu Wołodymyrowi Zełenskiemu Orderu Orła Białego.

„Nawrocki stał się burzycielem tych pozytywnych osiągnięć, które udało nam się wypracować w ostatnim czasie. Nie bez powodu otrzymuje oklaski z Moskwy” – tak szef ukraińskiego MSZ Andrij Sybiha wypowiedział się po decyzji prezydenta RP Karola Nawrockiego o odebraniu Wołodymyrowi Zełenskiemu Orderu Orła Białego.  Read More 

Please follow and like us: