„Nawet 46 stopni”. Zmierzyliśmy temperatury w polskim mieście

"nawet 46 stopni". zmierzyliśmy temperatury w polskim mieście

 

​Nawet 46 stopni przed godz. 8:00 rano – taką temperaturę pokazała kamera termowizyjna dziennikarza Polsat News przy krzesłach, które można spotkać na bulwarach wiślanych w Warszawie. Upał z każdą godziną wzrasta i – jak ostrzega reporter Filip Mikołajczak – może stanowić realne zagrożenie dla życia i zdrowia. 

Please follow and like us: