- Wszystkim, którzy płacą składki zdrowotne, należy się transparentny system, w którym będziemy wiedzieli, na co te pieniądze są przeznaczane – powiedziała minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda. Komentując proponowane zmiany w ochronie zdrowia przyznała, iż dzisiaj niektóre szpitale pokazują, że nawet 100 proc. ich budżetu przeznacza się na wynagrodzenia.
Please follow and like us: