- Każde dziecko, które przyjdzie do godziny 20, otrzyma małego loda z polewą. Oczywiście za okazaniem świadectwa – mówi w zakończenie roku szkolnego pani Jola. Właścicielka lodziarni Pod Dębem sprzedawała lody za darmo dzieciom, które okazały świadectwo z czerwonym paskiem. Zdaniem Rzecznika Praw Dziecka działanie takie może być uznane za dyskryminację.
Please follow and like us: