Lody za „czerwony pasek”. Lodziarnia w Pszczynie podtrzymuje tradycję

lody za "czerwony pasek". lodziarnia w pszczynie podtrzymuje tradycję

 

​- Każde dziecko, które przyjdzie do godziny 20, otrzyma małego loda z polewą. Oczywiście za okazaniem świadectwa – mówi w zakończenie roku szkolnego pani Jola. Właścicielka lodziarni Pod Dębem sprzedawała lody za darmo dzieciom, które okazały świadectwo z czerwonym paskiem. Zdaniem Rzecznika Praw Dziecka działanie takie może być uznane za dyskryminację. 

Please follow and like us: