Lekarz o sytuacji w szpitalach: Uciszali, gdy zgłaszałem patologie

lekarz o sytuacji w szpitalach: uciszali, gdy zgłaszałem patologie

 

​Wszelkie nagłaśnianie patologii jest napiętnowane (…). Osobiście kilka razy spotkały mnie próby uciszania za nagłośnienie patologii w obrębie szpitali – mówił w Debacie Gozdyry rzecznik Naczelnej Izby Lekarskiej Jakub Kosikowski. Opowiedział o sytuacji, w której ukarano go za wytknięcie błędu w sposobie leczenia. 

Please follow and like us: