Laboratorium medyczne bez ludzi. Pracę przejęły roboty

laboratorium medyczne bez ludzi. pracę przejęły roboty

W tokijskim Instytucie Nauki otwarto pierwsze w pełni zautomatyzowane laboratorium, w którym eksperymenty prowadzą wyłącznie roboty. To odpowiedź na wyzwania związane z niedoborem kadry naukowej i potrzebą ograniczenia błędów ludzkich.  

Please follow and like us: