Krokodyl nad stawem w Katowicach? „Ujarzmiła” go straż miejska

krokodyl nad stawem w katowicach? "ujarzmiła" go straż miejska

 

​Mieszkanka Katowic zgłosiła straży miejskiej, że nad jednym z lokalnych stawów zauważyła krokodyla. Półmetrowy gad miał się poruszać, kobieta zrobiła mu więc zdjęcie z bezpiecznej odległości i wysłała do służb. Po przybyciu na miejsce okazało się, że osobnik nie stanowi zagrożenia. Wszystko dlatego, że wykonany jest z gumy. 

Please follow and like us: