W Zdzieszowicach (woj. opolskie) nad zakładem koksowniczym ArcelorMittal Poland pojawiły się w poniedziałkowe popołudnie kłęby czarnego dymu. Wzbudziły one niepokój wśród mieszkańców. Jak się okazuje, nie jest to efekt pożaru, lecz awarii systemu zasilania.
W Zdzieszowicach (woj. opolskie) nad zakładem koksowniczym ArcelorMittal Poland pojawiły się w poniedziałkowe popołudnie kłęby czarnego dymu. Wzbudziły one niepokój wśród mieszkańców. Jak się okazuje, nie jest to efekt pożaru, lecz awarii systemu zasilania.
Please follow and like us: