Czarzasty o decyzji Nawrockiego. „Nie chcę skłócać Polek i Polaków”

czarzasty o decyzji nawrockiego. "nie chcę skłócać polek i polaków"

 

​- Nie ma co się wzajemnie krytykować albo popierać w takich sprawach w tej chwili w Polsce, dlatego że to budzi emocje. Bez względu na to, czy dobre czy złe i z której strony. To do niczego nie doprowadzi – mówił w Śniadaniu Rymanowskiego marszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty, odnosząc się do decyzji o odebraniu prezydentowi Ukrainy Orderu Orła Białego. 

Please follow and like us: