Kaczyński w przenośni o „rozbiorach”. Polska będzie zarządzana z zewnątrz
„Trzeba się zastanowić, czy w Polsce obowiązuje konstytucja” – tymi słowami Jarosław Kaczyński otworzył sejmowe seminarium dotyczące praworządności w Polsce. Prezes PiS uważa, że podstawą niepraworządnego systemu jest „dezawuowanie władzy Prawa i Sprawiedliwości”. Read More
Kaczyński w przenośni o „rozbiorach”. Polska będzie zarządzana z zewnątrz Dowiedz się więcej »