Rzeszów dostanie 15 mln zł na budowę żłobków
Rzeszów to kolejne podkarpackie miasto, które skorzysta z dotacji z rządowego Programu Maluch+. Stolica regionu otrzyma 15 mln zł na budowę dwóch żłobków. Umowę podpisano dzisiaj w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim. Read More
Rzeszów dostanie 15 mln zł na budowę żłobków Dowiedz się więcej »