Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenskiego powinien być na konferencji w Gdańsku, bo jest współorganizatorem i współzapraszającym – ocenił Władysław Kosiniak-Kamysz, wicepremier i szef MON. Podkreślił, że gdyby nie decyzja Zełenskiego o nadaniu jednostce imienia „Bohaterów UPA”, nie mielibyśmy takiej sytuacji dzisiaj.
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenskiego powinien być na konferencji w Gdańsku, bo jest współorganizatorem i współzapraszającym – ocenił Władysław Kosiniak-Kamysz, wicepremier i szef MON. Podkreślił, że gdyby nie decyzja Zełenskiego o nadaniu jednostce imienia „Bohaterów UPA”, nie mielibyśmy takiej sytuacji dzisiaj. Read More
Please follow and like us: