Alarmował o nieprawidłowościach. Sygnalista z Warszawy stracił pracę

alarmował o nieprawidłowościach. sygnalista z warszawy stracił pracę

 

​Sygnalista, który pracował dla warszawskiego Zarządu Dróg Miejskich, został zwolniony po zgłoszeniu nieprawidłowości w jednostce – ujawnił portal Zero. Stało się to mimo zapewnionej mu ochrony przez Rafała Trzaskowskiego. Pełnomocnik mężczyzny Bartosz Lewandowski poinformował o złożeniu zawiadomienia do prokuratury. Oświadczenie w sprawie zamieścił także warszawski ratusz. 

Please follow and like us: