Afera w Szpital Południowym. Minister zdrowia zabrała głos

afera w szpital południowym. minister zdrowia zabrała głos

 

​- Wszystko co może podważać zaufanie i poczucie bezpieczeństwa pacjentów do ochrony zdrowia powinno być wyjaśnione w sposób bardzo rzetelny – przekazała minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda. – Chcemy zlikwidować kominy płacowe. Musimy stworzyć dialog, w którym będzie to możliwe – dodała. Przypomniała też, że pierwszą kontrolę po wybuchu afery w Szpitalu Południowym zlecił prezes NFZ 

Please follow and like us: