Mieszkanka Katowic zgłosiła straży miejskiej, że nad jednym z lokalnych stawów zauważyła krokodyla. Półmetrowy gad miał się poruszać, kobieta zrobiła mu więc zdjęcie z bezpiecznej odległości i wysłała do służb. Po przybyciu na miejsce okazało się, że osobnik nie stanowi zagrożenia. Wszystko dlatego, że wykonany jest z gumy.
Please follow and like us: