Polskie firmy energetyczne łączą siły, by pomóc w odbudowie zniszczonej wojną infrastruktury Ukrainy. Podczas konferencji w Gdańsku szefowie PGE, Orlenu, Enei i Tauronu podpisali list intencyjny, który otwiera nowy rozdział w relacjach polsko-ukraińskich i stawia Polskę w centrum największego projektu odbudowy w Europie od czasów II wojny światowej.
Polskie firmy energetyczne łączą siły, by pomóc w odbudowie zniszczonej wojną infrastruktury Ukrainy. Podczas konferencji w Gdańsku szefowie PGE, Orlenu, Enei i Tauronu podpisali list intencyjny, który otwiera nowy rozdział w relacjach polsko-ukraińskich i stawia Polskę w centrum największego projektu odbudowy w Europie od czasów II wojny światowej. Read More