Czworo młodych ludzi trafiło do szpitala po wypadku, do którego doszło nad ranem w miejscowości Dys na Lubelszczyźnie. Za kierownicą auta osobowego, które zakończyło jazdę na dachu, siedział 16-latek.
Czworo młodych ludzi trafiło do szpitala po wypadku, do którego doszło nad ranem w miejscowości Dys na Lubelszczyźnie. Za kierownicą auta osobowego, które zakończyło jazdę na dachu, siedział 16-latek.
Please follow and like us: