Prokuratura w Olsztynie prowadzi postępowanie w sprawie śmierci w Ekwadorze polskiej aktywistki Moniki Silvy-Veras, z domu Koniuszek. Pierwsze dokumenty z tego kraju trafiły już do Polski.
Prokuratura w Olsztynie prowadzi postępowanie w sprawie śmierci w Ekwadorze polskiej aktywistki Moniki Silvy-Veras, z domu Koniuszek. Pierwsze dokumenty z tego kraju trafiły już do Polski.
Please follow and like us: