W ciągu ostatniej doby w Polsce utonęły trzy osoby, a od początku czerwca liczba ofiar śmiertelnych wzrosła już do trzydziestu. Służby ratunkowe i Rządowe Centrum Bezpieczeństwa przypominają o konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą. Wysokie temperatury i upały sprzyjają korzystaniu z kąpielisk, ale również zwiększają ryzyko tragicznych wypadków.
W ciągu ostatniej doby w Polsce utonęły trzy osoby, a od początku czerwca liczba ofiar śmiertelnych wzrosła już do trzydziestu. Służby ratunkowe i Rządowe Centrum Bezpieczeństwa przypominają o konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą. Wysokie temperatury i upały sprzyjają korzystaniu z kąpielisk, ale również zwiększają ryzyko tragicznych wypadków.