„Skwitował każde z pytań milczeniem”. Koniec przesłuchania lekarza-sygnalisty

"skwitował każde z pytań milczeniem". koniec przesłuchania lekarza sygnalisty

 

​- Świadek każde z pytań skwitował milczeniem – powiedział rzecznik prokuratury Piotr Skiba po przesłuchaniu lekarza-sygnalisty z Warszawskiego Szpitala Południowego. Medyk został wezwany po wywiadzie w kanale Zero, w którym zarzucił placówce, że narażano w niej pacjentów na utratę życia. Ze słów Skiby wynika, że lekarz nie chciał wypowiadać się bez pełnomocnika. 

Please follow and like us: