Szymon Hołownia zrezygnował z funkcji wiceprzewodniczącego Polski 2050 – przekazało TVN24. Według źródeł, stało się to za zgodą i wiedzą władz partii. Szefowa ugrupowania Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz zapewniła, że były marszałek Sejmu nadal jest w partii i realizuje to, co zapowiedział.
Please follow and like us: