Kanibal pracował w szpitalu. Makabryczne odkrycie w stolicy Węgier

kanibal pracował w szpitalu. makabryczne odkrycie w stolicy węgier

Kanibal pracował w szpitalu. Makabryczne odkrycie w stolicy WęgierWęgierska policja zatrzymała 30-letniego pracownika szpitala w Budapeszcie, który przez lata kolekcjonował ludzkie szczątki, wykradał je z miejsca pracy, a także wykopywał z cmentarzy. Śledczy odkryli w jego mieszkaniu m.in. spreparowaną ludzką twarz, kości oraz czaszki. Mężczyzna przyznał się do makabrycznych czynów, w tym do spożywania fragmentów ludzkiego ciała.

Węgierska policja zatrzymała 30-letniego pracownika szpitala w Budapeszcie, który przez lata kolekcjonował ludzkie szczątki, wykradał je z miejsca pracy, a także wykopywał z cmentarzy. Śledczy odkryli w jego mieszkaniu m.in. spreparowaną ludzką twarz, kości oraz czaszki. Mężczyzna przyznał się do makabrycznych czynów, w tym do spożywania fragmentów ludzkiego ciała.  Read More 

Please follow and like us: