Polska wzięła udział spotkaniu z talibami. „Jak usiąść do stołu z diabłem”

polska wzięła udział spotkaniu z talibami. "jak usiąść do stołu z diabłem"

 

​W Brukseli odbyło się spotkanie Komisji Europejskiej oraz reprezentantów 15 państw UE z delegacją talibów. Miało one dotyczyć szczegółów dotyczących odsyłania do kraju pochodzenia osób bez prawa do pozostania w Unii. Wiceszef MSWiA Maciej Duszczyk potwierdził w rozmowie z RMF FM, że Polska wzięła udział w rozmowach. – To jak usiąść do stołu z samym diabłem – skomentował europoseł Robert Biedroń. 

Please follow and like us: